depresja v2 - Centrum Psychoterapii - Rozwiązania Istnieją

Nie marnuj czasu z depresją. Rozpocznij terapię i w kilka miesięcy odzyskaj swoje życie!

1. przedstawimy Ci narzędzia do pracy z obniżonym nastrojem, negatywnymi myślami,
2. nauczymy Cię się lepiej radzić sobie z niechęcią, smutkiem i brakiem motywacji,
3. damy Ci techniki i narzędzia, które wykorzystasz  skutecznie w przyszłości!
Rozpocznij skuteczną terapię u naszych doświadczonych specjalistów i pokonaj depresję!
terapia

Nasz zespół

Psycholodzy, psychoterapeuci oraz doktorzy. W sumie ukończyli ponad 60 studiów, kursów, szkoleń podyplomowych i certyfikatów z dziedziny psychologii. Co roku odbywają przynajmniej jedno kilkudniowe szkolenie.

Czy to pozostanie między nami?

Wszystkich naszych specjalistów, podobnie jak lekarzy, obowiązuje tajemnica zawodowa. Oznacza to, że żadne informacje dotyczące Twojej terapii, takie jak: 

  • fakt, że odbywasz terapię,
  • jakiekolwiek detale dotyczące przebiegu oraz treści procesu terapeutycznego
  • czy jakiekolwiek inne dane dotyczące Twojego stanu psychicznego, Twoich rokowań czy postępy
nie zostaną nigdy oraz nikomu ujawnione.

Czy znajdę na to przestrzeń?

Jedynym wymogiem dla terapii online jest połączenie z Internetem oraz prywatna przestrzeń. To drugie niestety potrafi być czasem problematyczne. Często dzielimy z mieszkanie z innymi. Nawet gdy są to dla nas najbliższe osoby, nie chcemy, by słyszały o naszych trudnościach.

 

Wiemy, że jest to trudna kwestia przy takiej formie terapii. 

Zastanów się, czy masz taką przestrzeń? Jeżeli nie, pomyśl, czy jesteś w stanie poszukać takiej przestrzeni. Wielu z naszych pacjentów, którzy nie mają odpowiednich warunków we własnych domach, znalazło takie rozwiązania, jak:

– terapia z auta, 

– sesje z parku lub spaceru, 

– terapia z samodzielnego pokoju u zaufanej przyjaciółki/przyjaciela.

Co mówią nasi pacjenci?

Zarezerwuj konsultację wstępną już dziś i w kilka miesięcy za pomnij o depresji!

Zastanawiasz się, jak wygląda konsultacja wstępna? To pierwszy krok w Twojej terapii! Pamiętaj, konsultacja wstępna nie zobowiązuje Cię do rozpoczęcia psychoterapii. Konsultacja wstępna test to czas dla terapeuty, aby zapoznał się z Twoim problemem, przedstawił odpowiednie zalecenia, a czasem pokierował do innego specjalisty. Z drugiej strony jest to czas dla Ciebie, abyś przekonał się, jak możemy Ci pomóc!

Wybierz psychoterapeutę

Możesz wybrać dowolnego specjalistę! Na konsultacji wstępnej dopasujemy Ci najodpowiedniejszego terapeutę dla Twoich potrzeb. Jeżeli jednak chcesz wybrać specjalistę, zapoznaj się z nami tutaj.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin

Jeżeli nie odpowiadają Ci dostępne godziny, skontaktuj się z nami tutaj. Podaj nam swoje dogodne dni tygodnia oraz przedziały czasowe, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie wizytę w przeciągu 48 godzin.

Dokonaj rezerwacji

Podaj swoje dane osobowe i dokonaj płatności używając naszej bezpiecznej bramki płatniczej. Wszystkie nasze sesje kosztują 130 pln. Obsługujemy płatności kartami płatniczymi, PayPal'em oraz poprzez bramki wszystkich głównych polskich banków.

Otrzymasz potwierdzenie

na podany adres mailowy o Twojej rezerwacji oraz przypomnienie SMS'em na 2h przed Twoją sesją! Możesz bezpłatnie odwołać każdą wizytę na 24h przed.

Nasi specjaliści

Skontaktuj się z nami!