Marta Lenart

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie 4-letniego szkolenia we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.
Na co dzień pracuję jako asystent w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego, prowadząc projekty naukowe i dydaktykę z zakresu diagnozy psychologicznej. W zakresie badań szczególnie interesuje mnie rola czynników predykcyjnych zaburzeń psychicznych oraz psychiczne podłoże zaburzeń somatycznych.


Moje doświadczenie w pracy z pacjentami opiera się na pomocy psychologicznej w poradni zdrowia psychicznego, na oddziale psychiatrycznym w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Regularna superwizja oraz psychoterapia własna pozwalają mi na kształtowanie samoświadomości i analizę własnego funkcjonowania w relacji psychoterapeutcznej.

  
W kontakcie terapeutycznym skupiam się przede wszystkim na relacji opartej na szacunku, zaufaniu i zrozumieniu, przestrzegając zasad etyki zawodowej. Wierzę, że każda osoba jest integralną całością psychiczno-fizyczno-duchową, stąd używane techniki staram się dostosować do natury problemu i indywidualnych cech pacjenta.

Wykształcenie

  • 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim
  • 4-letni Całościowy Kurs Psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii (w trakcie szkolenia)

W czym się specjalizuję?

terapia depresji i zaburzeń snu

wsparcie dla osób zmagających się z chorobą afektywną dwubiegunową (ChaD)

terapia zaburzeń lękowych (nerwicowe, fobie, lęk społeczny, natręctwa (OCD i inne )

terapia zespołu stresu pourazowego (PTSD)

terapia zaburzeń osobowości

psychoterapia par

Opinie moich pacjentów

Skontaktuj się z nami!