Monika Wasińska

Jestem magistrem psychologii (absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego), obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej na 4-letnich, podyplomowych studiach w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU. 

W celu podniesienia swoich kompetencji rozpoczynam również staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Na co dzień bardzo dużo czasu przeznaczam na poszerzanie wiedzy z zakresu technik poznawczo-behawioralnych, terapii schematów czy m.in. praktyki uważności – tak, by móc ją wykorzystać w prowadzonych przeze mnie terapiach. Poszerzam swój warsztat terapeutyczny, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach, a moją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

W pracy z pacjentem ważne jest dla mnie profesjonalne, ale i empatyczne podejście do drugiej osoby oraz wykorzystywanie praktyk o udowodnionej naukowo skuteczności. Wierzę, że terapia pozwala przezwyciężać życiowe trudności, a regularna praca nad sobą przynosi pozytywne, długofalowe zmiany pozwalające nam osiągnąć spokój i spełnienie w życiu, których tak bardzo potrzebujemy. 

 
Monika Wasińska

Wykształcenie

  • 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim (Instytut Psychologii)
  • 4-letnie studia podyplomowe z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie (w trakcie certyfikacji)

W czym się specjalizuję?

terapia zaburzeń osobowości

terapia zaburzeń lękowych

OCD, PTSD, GAD

terapia zaburzeń depresyjnych

terapia fobii 

terapia nerwicy natręctw

Opinie moich pacjentów

Skontaktuj się z nami!