Olivia Kaźmierczak

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Dodatkowo ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas licznych praktyk i staży, m.in. na dziennych oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży czy jako członkini Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego przy Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam różnorodne doświadczenie zawodowe. Przeprowadzałam diagnozy funkcjonowania poznawczego dzieci i dorosłych, pracowałam jako psycholog penitencjarny w Areszcie Śledczym, natomiast aktualnie jestem zatrudniona w Dziennym Domu Pomocy, w którym udzielam wsparcia psychologicznego klientom oraz ich rodzinom.  

 

Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konferencjach naukowych oraz specjalistycznych szkoleniach (głównie z obszaru tzw. trzeciej fali terapii poznawczych i behawioralnych). W celu zapewniania usług o najwyższych standardach poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Ponadto jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

 

W swojej pracy korzystam z technik o udowodnionej naukowo skuteczności (EBP), przede wszystkim z obszaru tzw. trzeciej fali terapii poznawczych i behawioralnych (ACT, CFT, mindfulness).

W pracy terapeutycznej kieruję się takimi wartościami, jak: szacunek, empatia i autentyczność. Staram się w sposób indywidualny podchodzić do klienta oraz w atmosferze bezpieczeństwa i partnerskiej współpracy towarzyszyć mu w odważnym i pięknym procesie dokonywania zmian.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 15 roku życia.

 

Prywatnie jestem miłośniczką jogi, kuchni roślinnej, podróżowania oraz mojego wielorasowego psa 😉. W wolnym czasie najchętniej czytam, spaceruję oraz spędzam czas z bliskimi.

Wykształcenie

  • Jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia – Uniwersytet Wrocławski
  • Podyplomowe studia pedagogiczne – Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu
  • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej -Uniwersytet SWPS (w trakcie szkolenia)

W czym się specjalizuję?

terapia zaburzeń lękowych

terapia zaburzeń nastroju

wsparcie w radzeniu sobie ze stresem

kryzysy życiowe

praca z niską samooceną

wsparcie dla osób z kręgu LGBTQ+

Opinie moich pacjentów

Skontaktuj się z nami!