Adrianna Hertman

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Wiedzę merytoryczną uzupełniam w 4-letnim, całościowym szkoleniu w Centrum CBT – EDU w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, pomagam również parom. Prowadzę terapię, udzielam konsultacji psychologicznych, pomagam poprzez psychoedukację, oraz poradnictwo psychologiczne dla rodziców i rodzin.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

W sytuacjach kryzysu towarzyszę pacjentom w przeżywaniu trudnych emocji, pomagam odnaleźć równowagę oraz nauczyć się akceptacji i uważności na siebie. W codziennej pracy dbam o stworzenie bezpiecznej relacji, opartej na szacunku, życzliwości, zainteresowaniu i empatii – bo wierzę, że to właśnie relacja jest najbardziej leczącym czynnikiem w psychoterapii.

Pracę poddaję regularnej superwizji, a współpraca ze mną opiera się na kodeksie etycznym zawodu psychologa, gdyż kieruje się dobrem osoby, z którą pracuję.

Adrianna Hertman

Wykształcenie

  • 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim
  • 4-letnie studia podyplomowe z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie (w trakcie szkolenia)
  • Studium Terapii Systemowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu

 

W czym się specjalizuję?

kryzysy życiowe, w związku, w rodzinie
terapia zaburzeń nastroju
terapia zaburzeń lękowych
praca z niską samooceną
wsparcie w radzeniu sobie ze stresem
wsparcie dla osób z kręgu LGBTQ+

Opinie moich pacjentów