Alicja Wiśnicka

Jestem seksuologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie 4 – letniego szkolenia w Gabinecie Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie posiada akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 


Studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto od 2018 roku jestem uczestniczką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 


W swojej pracy naukowej zajmuję się jakością życia seksualnego pacjentów z chorobami sercowo – naczyniowymi. Jestem autorką oryginalnych prac opublikowanych w recenzowanych czasopismach naukowych. Prowadzę terapie osób zmagających się z trudnościami w sferze seksualności, ale również życia codziennego. Moim priorytetem jest zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Do każdego człowieka podchodzę w sposób indywidualny.

Alicja Wiśnicka

W czym się specjalizuję?

terapia zaburzeń seksualnych 

terapia zaburzeń lękowych i nerwicy natręctw

praca nad podwyższeniem samooceny

terapia zaburzeń osobowości

terapia zaburzeń afektywnych jedno i dwubiegunowych: depresja, ChAD

pomoc w rozwiązywaniu trudności w nawiązywaniu, utrzymaniu relacji

Opinie moich pacjentów

Skontaktuj się z nami!