Monika Piotrowska

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie 4-letniego szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, certyfikowany psychoterapeuta uzależnień. 

 

Doświadczenie zdobywałam we wrocławskich centrach psychoterapii, ośrodkach stacjonarnych leczenia uzależnień (CPP, Ośrodek Przebudzenie), na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży oraz na oddziale dziennym terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych jako psychoterapeuta uzależnień w NZOZ Centrum Interwencji Kryzysowej Karan prowadząc psychoterapię indywidualna i grupową. Obecnie związana zawodowo z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania i Centrum Harmonii.

 

Pracuję z młodzieżą od 15 roku życia, rodzicami i osobami dorosłymi prowadząc konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz korzystając także z technik terapii dialektyczno-behawioralnej, ACT, mindfulness. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

 

Wykształcenie

  • 4 letnie studia podyplomowe z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie (we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre) (w trakcie szkolenia)
  • Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie (certyfikat nr 1881)
  • Studium Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu 
  • Uczestniczyłam również w licznych kursach m.in. z Racjonalnej Terapii Zachowania (pierwszy i drugi stopień), terapii dialektyczno-behawioralnej (Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno Behawioralnej) , psychoterapii uzależnień behawioralnych (Instytut Psychologii Zdrowia)

W czym się specjalizuję?

terapia zaburzeń odżywiania

terapia zaburzeń osobowości borderline

terapia zaburzeń lękowych (nerwica natręctw, zamartwianie się, fobie i inne) 

praca z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych

praca z osobami współuzależnionymi oraz DDA

psychoterapia nastolatków i wsparcie rodzin

Opinie moich pacjentów

Skontaktuj się z nami!