Konsultacja wstępna

Zastanawiasz się, jak wygląda konsultacja wstępna? To pierwszy krok w Twojej terapii! Pamiętaj, konsultacja wstępna nie zobowiązuje Cię do rozpoczęcia psychoterapii. Konsultacja wstępna to czas dla terapeuty, aby zapoznał się z Twoim problemem, przedstawił odpowiednie zalecenia, a czasem pokierował do innego specjalisty. Z drugiej strony jest to czas dla Ciebie, abyś przekonał się, jak możemy Ci pomóc!

Wybierz psychoterapeutę

Możesz wybrać dowolnego specjalistę! Na konsultacji wstępnej dopasujemy Ci najodpowiedniejszego terapeutę dla Twoich potrzeb. Jeżeli jednak chcesz wybrać specjalistę, zapoznaj się z nami tutaj.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin

Jeżeli nie odpowiadają Ci dostępne godziny, skontaktuj się z nami tutaj. Podaj nam swoje dogodne dni tygodnia oraz przedziały czasowe, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie wizytę w przeciągu 48 godzin.

Dokonaj rezerwacji

Podaj swoje dane osobowe i dokonaj płatności używając naszej bezpiecznej bramki płatniczej. Wszystkie nasze sesje kosztują 130 pln. Obsługujemy płatności kartami płatniczymi, PayPal'em oraz poprzez bramki wszystkich głównych polskich banków.

Otrzymasz potwierdzenie

na podany adres mailowy o Twojej rezerwacji oraz przypomnienie SMS'em na 2h przed Twoją sesją! Możesz bezpłatnie odwołać każdą wizytę na 24h przed.

Możesz również użyć