Adrianna Senczyszyn

Z wykształcenia jestem magistrą psychologii i filozofii (absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego) i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (w trakcie certyfikacji).

Na co dzień zajmuję się pracą naukową (jestem doktorantką w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu) i prowadzeniem psychoterapii.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w całodobowych oddziałach psychiatrycznych (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego, Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego) oraz w poradni zdrowia psychicznego.

W swojej pracy wykorzystuję techniki poznawczo-behawioralne, elementy terapii schematu, terapii dialektyczno-behawioralnej i mindfulness, a swój warsztat terapeutyczny rozwijam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach poświęconym tym metodom. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jako terapeutka (i badaczka) dbam, by moja praktyka była zgodna z aktualnie obowiązującymi standardami i oparta na dowodach naukowych. Ważna jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka, empatyczne podejście i budowanie atmosfery zaufania, wzajemnego szacunku i poczucia bezpieczeństwa. Wierzę, że każdy człowiek ma zasoby pozwalające mu przezwyciężyć problem, a moim zadaniem jest towarzyszeniu mu w procesie odnajdowania równowagi, większej akceptacji i uważności na siebie.

Wykształcenie

  • 5-letnie studia magisterskiej na Uniwersytecie Wrocławskim
  • 4-letnie studia podyplomowe z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU w Warszawie (w trakcie certyfikacji)

W czym się specjalizuję?

terapia nerwicy natręctw
terapia zaburzeń odżywiania
terapia zaburzeń osobowości
terapia depresji
terapia zaburzeń lękowych
terapia fobii

Opinie moich pacjentów