Alena Loreth

W pracy wykorzystuję podejście psychodynamiczne, skupiając się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta. Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w szpitalu z osobami cierpiącymi na choroby nowotworowe, pracując z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualna oraz w spektrum. Prowadziłam również warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Obecnie pracuję w prywatnym gabinecie z dorosłymi, gdzie pomagam z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi czy osobowościowymi. Równocześnie współpracuje z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, skupiając się przede wszystkim na pracy z nastolatkami.

Jestem dyplomowaną psycholożką oraz socjoterapeutką. W chwili obecnej kończę całościowa Szkołę Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam również Studium Zaburzeń Odżywiania oraz Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży.

Wykształcenie

  • Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
  • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
  • Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania (OCZO Wrocław)

W czym się specjalizuję?

psychoterapia w nurcie psychodynamicznym
Pomoc z trudnościami emocjonalnymi
Wsparcie w zaburzeniach lękowych, nastroju
Praca z zaburzeniami osobowości
Pomoc w depresji
Praca z młodzieżą

Opinie moich pacjentów