Kamila Laurence

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie kształcenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia, a także członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stacjonarnym oddziale psychiatrycznym Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej. Obecnie współpracuję także z Uniwersytetem SWPS w ramach badania naukowego. Angażowałam się również w działalność wolontariacką, między innymi w Fundacji Opieka i Troska, wspierając i aktywizując osoby z doświadczeniem zaburzenia psychicznego, a także w Sieci Przyjaciół Zdrowia Psychicznego, towarzysząc osobom w kryzysie.

 

Moją nadrzędną wartością jest dbanie o dobro pacjentów oraz wysoka jakość usług, dlatego swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę też swoje kwalifikacje i aktualizuję wiedzę: ukończyłam kursy z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Racjonalnej Terapii Zachowania, uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach, webinarach i konferencjach branżowych. Po godzinach pracy tworzę bloga kamilalaurence.com, na którym oswajam tematykę zdrowia psychicznego i dbania o swój dobrostan. Do każdego pacjenta podchodzę ze szczerym zainteresowaniem, empatią i uważnością oraz dokładam wszelkich starań, by stworzyć bezpieczną przestrzeń do współpracy i realizacji ustalonych celów.

Wykształcenie

  • w trakcie kształcenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia
  • ukończyłam studia magisterskie o kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W czym się specjalizuję?

praca nad samooceną
wsparcie w nauce odpuszczania i dbania o siebie
pomoc w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym
pomoc w radzeniu sobie z depresją, lękami, natrętnymi myślami
nauka radzenia sobie z emocjami
wsparcie w sytuacjach, w których wszystko jest poprawnie, ale jednak czegoś Ci brakuje

Opinie moich pacjentów