Magda Oleszko Magdziak

Jestem psychologiem z dużym doświadczeniem życiowym. Studia kończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie szkolę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.

Podejście systemowe w pracy z Klientem może opierać się na indywidualnej pracy z drugim człowiekiem nie pomijając właśnie tak zwanych systemów z którymi jest on na co dzień związany. System może się bezpośrednio odnosić do najbliższej rodziny, pojedynczego jej członka, do grup koleżeńskich, zawodowych, środowiska szkolnego. Możemy go również rozumieć jako problem (zagadnienie), czy grupę problemów, które również tworzą swój system myślowy lub system zachowań. W pracy psychoterapeutycznej podejście systemowe umożliwia pracę również z parą, jak i całą rodziną, w taki sposób, żeby w bezpiecznych warunkach, móc poprzyglądać się temu co przestało nam działać lub to co chcielibyśmy ulepszyć.

Udzielam wsparcia również osobom, które doświadczyły w swoim życiu straty. Tę stratę możemy definiować po swojemu. Utrata pracy, przyjaciela, zmiana miejsca zamieszkania, śmierć kogoś bliskiego, choroba, która zmienia dotychczasowy porządek życia.

Bliskie jest mi podejście Rodzicielstwa Bliskości, poszanowania potrzeb każdego człowieka. Rozumiem je jako uniwersum, sposób na przeżywanie drugiego człowieka w ogóle, bez względu na wiek i stadium rozwoju.

Udzielam wsparcia psychologicznego w czasie utrzymującego się spadku nastroju, utraty motywacji do podjęcia działania.

Wykształcenie

  • Uniwersytet SWPS we Wrocławiu
  • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu

W czym się specjalizuję?

psycholog z dużym doświadczeniem życiowym
podejście systemowe w pracy z Klientem
wsparcie dla osób, które doświadczyły straty
praca z parą i rodziną w bezpiecznych warunkach
wsparcie psychologiczne w czasie utrzymującego się spadku nastroju
wsparcie dla osób z utratą motywacji do działania

Opinie moich pacjentów