Małgorzata Jędrzejczyk

Jestem  magistrem pedagogiki i psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. Następnie podjęłam studia podyplomowe na SWPS w zakresie Diagnozy Klinicznej i psychoterapii. Edukację kontynuowałam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym,  kształcąc się w zakresie Socjoterapii i Psychoterapii.
Ukończyłam również roczne szkolenie „Praca psychoterapeutyczna z młodzieżą” prowadzone przez certyfikowanego psychoterapeutę i superwizora Joannę Bilińską- Gorzelnik.

Prowadziłam grupy socjoterapeutyczne, a od 6 lat pracuję z pacjentami indywidualnie.
Prowadzę psychoterapię młodzieży od 13 roku życia, psychoterapię dorosłych, a także konsultacje dla rodziców. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W pracy z pacjentami kieruję się Kodeksem Etycznym zawodu psychoterapeuty. Niezwykle istotne jest również budowanie autentycznej, pełnej empatii relacji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Wykształcenie

  • 1999-2004 studia magisterskie kierunek Pedagogika, Uniwersytet Wrocławski
  • 2011-2012 Diagnoza kliniczna i psychoterapia, Uniwersytet SWPS Wrocław
  • 2014- 2019 Psychoterapia i socjoterapia dzieci i młodzieży oraz psychoterapia dorosłych Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, Kraków
  • 2019-2020 Seminarium Praca psychoterapeutyczna z młodzieżą, Consilia, Centrum psychoterapii i szkoleń, Wrocław

W czym się specjalizuję?

Zaburzenia lękowe: ataki paniki, zamartwianie się, fobie
Zaburzenia osobowości
Objawy psychosomatyczne
Myśli samobójcze, samookaleczenia, kryzysy
Depresja, obniżony nastrój, brak motywacji
Trudności w relacjach

Opinie moich pacjentów